איזו ויזה להודו הכי מתאימה לי ואיך להוציא אותה בקלות?

ישנם מספר דרכים להוציא ויזה להודו, הבחירה בדרך היא תלויה במספר גורמים שכדאי שתדעו לפני שאתם בוחרים בדרך המיושנת שאינה בהכרח נדרשת לכול אחד. אז איך להוציא ויזה להודו בקלות ושתתאים לצרכים שלכם? ערכנו עבורכם מספר שאלות שתוכלו לענות לעצמכם עליהן וכך לבחור את הוויזה המתאימה ביותר עבורכם במחיר המשתלם ביותר כדי שתצאו לחוויה מדהימה ומרתקת בהודו היפה.

כל חייל בסוף דרכו כבר מתכנן את הטיול שלאחר השירות שהוא יעשה. המסע למזרח או טיול לדרום אמריקה הם שני היעדים הפופולריים ביותר בקרב צעירים רבים שמסיימים שת שירותם  הצבאי. למה? קודם כל מדובר במדינות שניתן לטייל וליהנות בהן בתקציב נמוך יחסית. כמובן שהתקציב משתנה בהתאם למשך הטיול, מהן האטרקציות שאתם רוצים לעשות בזמן השהייה שלכם ועד כמה אתם רוצים להתפנק, מכל כיוון, בין אם בבתי מלון או גסט – האוס מפונפן. בין אם ארוחה במסעדות ספציפיות או בישול עצמאי בחדר או בדירה הקטנה שאתם משכירים. אבל מה שבטוח, שיעד כמו הודו הוא יעד מפתיע, מרגש חווייתי ומהפנט שגם אחרי שתחזרו לארץ תזכרו אותו לזמן רב וכדי לצאת למסע עליכם לדאוג קודם כל לוויזה.

אז, איך להוציא ויזה להודו בקלות ובהתאם לצרכים שלכם?

הוויזות להודו ניתנות בהתאם למשך התקופה שאתם רוצים לשהות במדינה וגם בהתאם למספר הפעמים שאתם מעוניינים לצאת ולהיכנס אליה. הודו, היא מדינה ענקית שרבים מתכננים טיול בה החולש על מספר חודשים אך לא לכולם יש את האפשרות לכך, חלק מהמטיילים רוצים חופשה יחסית קצרה של עד חודש כי הם מתחילים לימודים או שהם רוצים להשתלב במשרה טובה. ויש את אלו בעלי גמישות גדולה יותר והם רוצים לטרוף את העולם, ליהנות מחוויה של טיול ארוך של מספר חודשים וכאן ישנן מספר אפשרויות שונות להתאמת הוויזה שלכם לצרכים שלכם. אז בואו נתחיל.

להוציא ויזה דיגיטאלית להודו

אחרי תקופה מאוד ממושכת שלא היה ניתן להוציא וויזות דיגיטאליות להודו, היום השירות חזר ואפשר להשיג ויזה בקלות רבה. הוויזה הזולה ביותר להודו היא ויזה דיגיטאלית שתקפה ל 30 יום בלבד. אתם יכולים להיכנס למדינה פעמים בלבד ואת כל הפרוצדורה אתם עושים מהבית.

אם אתם מתכוונים לטייל יותר מחודש בהודו תצטרכו לפנות לאחת מהאפשרויות האחרות לוויזה להודו. האחת היא וויזה לשנה והשנייה היא ויזה ל 5 שנים, בשתי הוויזות הללו אתם יכולים לשהות ברציפות בהודו למשך 90 ימים ואם אתם רוצים להמשיך במסע בתוך הודו תצטרכו לצאת מהמדינה ולחזור אליה. שתי האפשרויות הללו הן מעולות עבור מטיילים שרוצים גם לעשות טראק בנפאל למשל או להדרים לכיוון סרי לנקה כדי ליהנות מגלישה טובה או מאתרי צלילה משגעים. אם אתם מתכוונים להישאר בהודו יותר מ 90 יום ברציפות ואינכם חושבים לבקר ביעדים מחוץ למדינה תצטרכו לגשת לסוכנות להוצאת ויזות שינפיקו לכם ויזה לשהייה ממושכת וכאן הפרוצדורה שונה לגמרי. עכשיו אתם יודעים בדיוק איך להוציא ויזה להודו בקלות ואיך לבחור את הוויזה שמתאימה בידוק לצרכים שלכם.

אולי יעניין אותך גם

דילוג לתוכן