איך ממירים נקודות לטיסות בדרך המשתלמת ביותר?

טיסות לחו"ל הן חלק בלתי נפרד מהחיים של רוב הישראלים, לפחות פעם בשנה. באופן טבעי כל מי שרוצה להגיע ליעד כזה או אחר מעבר לים מחפש את הדרך הזולה ביותר לעשות זאת, ואחת האופציות הכדאיות היא המרת נקודות שמצטברות על בסיס קניות באשראי. בעמוד זה תמצאו סקירה של מספר אפשרויות משתלמות, וכך תוכלו לדעת מהי האופציה הנכונה ביותר עבורכם.

סקיי מקס – מקסימום חופש בחירה

כשמתלבטים איזה כרטיס אשראי לנצל לטובת טיסות זולות, שיקול מרכזי הוא חופש הבחירה – כלומר, באילו חברות תעופה ניתן לנצל את הנקודות שמקנה כל כרטיס. SKYMAX של חברת האשראי מקס הוא המצטיין מבחינה זו, מפני שהוא מעניק מקסימום חופש בחירה. 

עם נקודות סקיי מקס אפשר לטוס עם כל חברה, בכל טיסה (כולל לואו קוסט!), לכל יעד ובכל זמן. בהתאם זוהי הדרך שתוביל אתכם לטיסה האופטימלית עבורכם מכל הבחינות, לרבות המחיר.

היחס הוא 160:1, כלומר על כל 160 ₪ מקבלים נקודת טיסה אשר שווה שקל אחד, וכך למשל חיוב חודשי של כ-5,000 ₪ בממוצע מתורגם לכרטיס טיסה חינם ליוון!

פלייקארד – לטיסות מוזלות עם אל-על

אל-על מציעה לצבור עם כרטיס אשראי נקודות טיסה ייעודיות עבורה, וזאת באמצעות מועדון פלייקארד. כרטיסי האשראי הרלוונטיים למועדון זה הם דיינרס, מאסטרקארד וכאל. יחס ההמרה משתנה בהתאם לקריטריונים שונים, ובכל מקרה נמצא בטווח שבין 190:1 ל-250:1 – כלומר נקודת טיסה על כל 190-250 ₪. חשוב לציין כי שווי נקודת טיסה בפלייקארד אינו קבוע.

מיילס אנד מור – לצבירה ללא מגבלת זמן

גם במועדון Miles and More, שכדי לצבור בו נקודות נדרשות קניות עם כרטיס מאסטר קארד, אין שווי קבוע לכל נקודת טיסה (או ליתר דיוק לכל מייל, כשיחס ההמרה הוא מייל אחד לכל 29 ₪). מאפיין ייחודי למועדון זה הוא שהמיילים תקפים ללא מגבלת זמן, זאת בניגוד למועדונים הקודמים שבהם נקודות תקפות ל-3 שנים. יחד עם זאת, בהתחשב בתדירות הטיסות של הישראלים והישראליות, זוהי לא מגבלה משמעותית מפני שממילא רובנו טסים אחת לשנה ואפילו יותר.

אולי יעניין אותך גם

דילוג לתוכן